Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Ubytovatel nabízí příjemné ubytování pro 10 osob ve zrenovovaném měšťanském domě ze 17. stol. (kulturní památka) v historickém centru Broumova. Ubytování je ideální pro turistické i cyklo výlety po okolí.

  • Parkování možné za domem.
  • Pes po domluvě.
  • Možnost úschovy kol nebo kočárku na chodbě.

Kapacita: 2x dvoupokojový apartmán s kapacitou 5 lůžek

Vybavení: koupelna s WC a vanou, nebo sprchou, plně vybavená kuchyně, ložnice a denní pokoj, Wifi připojení ZDARMA, TV SAT.

V nejbližším okolí ubytování se nachází historické centrum města, Benediktinský klášter (100 m), Hřbitovní kostel Panny Marie (10 min. pěšky), nemocnice (12 min. pěšky), Penny market + Lidl (7 min. pěšky), autobusová zastávka (5 min. pěšky), železniční stanice (10 min. pěšky), park a dětské hřiště (5 min. pěšky).

Na Broumovsku je mnoho historických památek, zejména barokní kostely nebo statky broumovského typu v přilehlých vesnicích. Přímo ve městě je známý Broumovský klášter, který leží cca 100 m od apartmánu, dále dřevěný kostel sv. Panny Marie (nejstarší celodřevěná památka ve střední Evropě). Broumov je výborným výchozím bodem pro cesty do Polska, kde jsou také velice zajímavé turistické cíle.
Turistické atraktivity v širším okolí: Broumovské stěny, Adršpašsko - teplické skály, stolová hora Ostaš a Kočičí skály, statky broumovského typu, Broumovská skupina kostelů, koupaliště Meziměstí, Walzel centrum, přírodní vodní nádrž Zaléw u Radkówa, NP Stolové hory vč. Velká Hejšoviny, Wamberzyce, Bledne skaly aj.

Ceník:

3 noci a více:

  • pro 5 osob 1100 Kč/noc
  • pro 4 osoby 250 Kč/os./noc
  • pro 2-3 osoby 300 Kč/os./noc
  • dítě do 3 let zdarma bez nároku na lůžko
  • dítě 3 - 12 let 170 Kč/noc

Pobyt na 1 noc: navýšení ceny o  100 Kč/os./noc
Pobyt na 2 noci: navýšení ceny o 50 Kč/os/noc

Rekreační poplatek: 15 Kč/os/noc (nevztahuje se na děti do 18 let a seniory starší 70 let)

V topné sezoně příplatek 150 Kč/apartmán/den.

V ceně jsou lůžkoviny, ručníky, utěrky na nádobí, ostatní energie.
CZ