Café bar Kalírna

Po levé straně se na obzoru otevírá panorama jako z pohádky. Monstrózně tyčící se pískovcové věže… Starosta… Starostová… Král… To vše „jako na dlani“ z terasy našeho Café baru Kalírna, který se nachází v samém srdci Adršpachu.

Primárně jsme pizzerie a café bar, avšak snažíme se postupně rozšiřovat naši kuchyni o další pokrmy středomořské kuchyně. V naší stálé nabídce najdete například lasagne, zeleninový salát nebo krémové polévky.

A pokud k nám zavítáte pouze na něco sladkého, můžeme Vám nově nabídnout domácí dorty. Ve stálejší nabídce najdete například Borůvkový nadýchaný dort, Mrkvový dort nebo Makovo-citrónový cheescake. Ke sladkému je pro nás dobrá káva samozřejmostí. Nabídnout Vám můžeme kávu z české pražírny La Boheme Cafe. Kromě klasických kávových nápojů Vám ve chvílích menší vytíženosti rádi nabídneme i další kávy připravované alternativní metodou, např. Chemex, V 60, Vacuum pot nebo Aeropress.

Také u nás najdete sezónní domácí limonády na ochlazení. V zimě Vás naopak mohou zahřát naše speciality, doporučit můžeme například chai chai v kombinaci s Jack Daniels Fire či horký hruškový džus s hruškovicí.

V letních dnech se kromě posezení na terase dá využít také louky k odpočinku, s využitím hamaky, slackline nebo dětského hřiště pro vaše ratolesti.


Najít na mapě:

Kontakty:

Café bar Kalírna
Dolní Adršpach 85, 549 57 Adršpach
Tel.: +420 604 271 624
kalirna.adr@gmail.com
www.kalirnaadr.cz
Partneři projektupřehled partnerů >

Středočeský kraj
Ministerstvo pro místní rozvoj
Ústecký kraj
Broumovsko
Královéhradecký kraj
České Švýcarsko
Český ráj