Chatová osada a kemp Ostaš

Chatová osada a kemp Ostaš se nachází v chráněné krajinné oblasti Broumovsko v Polici nad Metují, nedalo skalního města Adršpach.

Nabízíme Vám pohodlné ubytování přímo v srdci pískovcových skal v nově zrekonstruovaných chatkách. V naší chatové osadě se nachází 9 prostorných chat. Chatky jsou umístěné v bezprostřední vzdálenosti sociálního zařízení. Příjemně posedět můžete u každé své chatky nebo v hospůdce s letní terasou. V areálu se nachází dětské a sportovní hřiště. Ubytovaní mají bezplatné Wi-Fi připojení. Jako bonus pro ubytované je k dispozici čerstvé pečivo k snídani.

Ubytování v chatkách je ideální místo pro vaše výlety.

Pro všechny vášnivé turisty, kteří rádi tráví dovolenou v přírodě, a přesto vyhledávají ubytování s pevnými základy, máme k dispozici nově zrekonstruované, prostorné chatky. Uvnitř jedné chatky se pohodlně ubytuje až 6 osob, je však možné ji obývat i v menším počtu. Chatky jsou umístěné v bezprostřední vzdálenosti sociálního zařízení, hospůdky s letní terasou i dětského a sportovního hřiště. Jsou také skvělým výchozím bodem k nedalekému vrcholu hory Ostaš, jež je protkán dvěma skalními labyrinty.

V kempu je vám k dispozici devět chatek, lednice, rychlovarná konvice a nádobí jsou součástí vybavení. Možnost objednání snídaní, večeří, polopenze. Možnost ubytování se zvířetem. Ubytování v blízkosti Adršpachu a Broumovských stěn


Najít na mapě:

Fotogalerie:

Kontakty:

Chatová osada a kemp Ostaš
Chatová osada Ostaš, 549 54 Police nad Metují
Tel.: +420 603 781 832
chaty.ostas@gmail.com
https://www.ostas.adrspach.cz/
Partneři projektupřehled partnerů >

CzechTourism
Český ráj
Broumovský klášter
Liberecký kraj
Středočeský kraj
České Švýcarsko
Broumovsko