Hotel Střelnice Teplice nad Metují

Ubytujte se v srdci Teplicko-Adršpašských skal. V místech, kde se každý příběh změní v pohádku.

Po celou svou historii je hotel Střelnice nejvyhledávanějším výletním místem v oblasti Teplicko-Adršpašských skal. Vždy nabízel a dodnes nabízí všestranné služby pro všechny druhy příležitostí. Náš personál je Vám plně k dispozici při plánování a realizaci pobytu zcela dle Vašich představ.

Pro Vaše pohodlné ubytování máme připraveny 2-6 lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a kapacitou celkem 46 osob.
V naší vyhlášené kuchyni najdete česká a regionální jídla.
Letní terasa, zahrada u řeky a celoroční restaurace nabízí příjemné posezení nad vybranými nápoji a pokrmy.

Hotel je ideálním místem pro firemní akce, pobyty skupin, školení a také oslavy všeho druhu. K dispozici je taneční sál, kde pro Vás můžeme zorganizovat tématické večírky, plesy, diskotéky nebo prostě jen setkání s Vašimi přáteli.
Svůj klid a pohodu Vám nabízí relaxační zóna s whirlpoolem a saunou, kde můžete odpočívat po dni plném sportovních a turistických aktivit.

Reklamní spot hotelu: https://www.youtube.com/watch?v=wC0zdN3RJOc&feature=youtu.be

Ubytování je rozděleno do dvou úrovní ve dvou na sobě nezávislých budovách spojených pochozí lávkou nebo vchodem ze zahrady.

Hlavní budova

Je koncipována v moderním stylu a zařízena moderním nábytkem. Pokoje se nachází v budově restaurace a společenského sálu v druhém podlaží. Ubytování se skládá ze tří dvoupokojových apartmánů s přistýlkou a jednoho dvoulůžkového pokoje s přistýlkou.

V každém apartmánu najdete „obýváček“, kde je umístěna rozkládací pohovka – přistýlka, psací stůl a úložné prostory. Ve druhé části „ložnici“ je umístěna komfortní dvoulůžková postel, úložný prostor a televize. Součástí každého apartmánu je koupelna, kde nejdete sprchový kout a toaletu.
Apartmány jsou určeny především k dlouhodobějším pobytům nebo k pobytům vícečlenných rodin.

Zahradní budova

Ubytování je situováno ve dvoupodlažní budově, která je zařízena ve stylu antik a je dostupná samostatným schodištěm ze zahrady hotelu.V budově je 9 převážně dvoulůžkových pokojů a jeden apartmán s možností přistýlek. Celé druhé patro, které je složeno ze tří pokojů, se dá pronajmout jako celek s venkovní terasou a s výhledem na okolí.

V penzionu je také umístěn pokoj pro tělesně postižené s bez bariérovým přístupem jak do pokoje, tak do koupelny.


Najít na mapě:

Fotogalerie:

Kontakty:

Hotel Střelnice Teplice nad Metují
Zámecká 34, 549 57 Teplice nad Metují
Tel.: +420 724 156 156, 775 003 335
rezervace@hotelstrelnice.cz
Partneři projektupřehled partnerů >

Broumovský klášter
Středočeský kraj
Královéhradecký kraj
Ministerstvo pro místní rozvoj
CzechTourism
Ústecký kraj
České Švýcarsko