Hotel Zámeček Janovičky

Hotel Zámeček Janovičky navazuje na více než stoletou tradici původního zájezdního hostince z počátku 20. století. Romantický výletní hotýlek položený na svahu Javořích hor dnes vítá své hosty se zcela novým konceptem a renovovaným interiérem v prvorepublikovém stylu.  

Hotel poskytuje ubytování v 17 útulných pokojích o celkové kapacitě 42 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové až čtyřlůžkové pokoje s manželskými nebo oddělenými postelemi. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, toaletu, TV a bezplatné připojení k wifi. V ceně ubytování je bohatá snídaně podávaná formou švédských stolů.

Hotelová restaurace nabízí tradiční a regionální jídla, která skvěle doplňují vína z Benediktinských sklepů z nedalekého Broumovského kláštera. Díky salonku, který lze propojit nebo naopak oddělit od restaurace, je prostor vhodný i pro konání soukromých akcí nebo svateb. Za příznivého počasí je otevřena prostorná terasa, odkud se hostům skýtá úchvatný výhled do Broumovské kotliny. K hotelu přiléhá krásná zahrada s venkovním posezením, grilem a ohništěm. Nechybí zde ani dětské hřiště.

Hotel Zámeček Janovičky je situován v CHKO Broumovsko, uprostřed krásné a čisté přírody. Je ideálním místem pro odpočinek, rodinná setkání i výchozím bodem pro turistické výlety, ať už pěší či cyklistické. V zimním období zde příznivci lyžování najdou běžkařské stopy a hned vedle hotelu i sjezdovku s vlekem.

Využijte naše speciální nabídky: https://www.hzj.cz/specialni-nabidky


Najít na mapě:

Fotogalerie:

Kontakty:

Hotel Zámeček Janovičky
Janovičky 62, 550 01 Broumov
Tel.: rezervace ubytování: + 420 734 570 141 (Po - Pá 8:00 - 18:00), restaurace, recepce: + 420 734 621 305
hotelzamecek@email.cz
hzj.cz
Partneři projektupřehled partnerů >

Hobra Školník
Liberecký kraj
CzechTourism
Broumovský klášter
Broumovsko
České Švýcarsko
Český ráj