Kovárna Zdoňov

Apartmány s útulnou restaurací Kovářova kobyla

Ubytujte se v okouzlujících apartmánech Kovárny ve Zdoňově. Ubytování v našich prostorných a plně vybavených apartmánech nabízí klid a pohodu venkova. Vychutnejte si klidnou dovolenou s neopakovatelnou atmosférou!

Apartmán I. 57 m2

Tento čtyřlůžkový, 57 m2 velký apartmán, se nachází v přízemí domu. Součástí je jedna manželská postel v samostatné ložnici a dvě oddělená lůžka v obývacím pokoji. Náš nejmenší apartmán je vybaven krbovými kamny, ve kterých můžete sledovat plápolající oheň z pohodlných křesílek.

Apartmán II. 62 m2

Tento čtyřlůžkový 62 m2 velký apartmán se nachází v přízemí budovy. Součástí jsou dvě manželské postele. Apartmán je nejen velmi prostorný, ale jeho útulnost doplňuje krb s pohodlnými sedacími pytli. Tento pokoj je vhodný pro alergiky, na přání rádi na pokoj doplníme přistýlku.

Apartmán III. 76 m2

Tento náš největší čtyřlůžkový 76 m2 velký apartmán je umístěn v prvním patře budovy. Jeho součástí jsou 2 manželské postele a další zázemí. I v tomto pokoji nechybí pro navození příjemné atmosféry krb a pohodlné posezení u něj. Pokoj rádi na přání doplníme o přistýlku, mazlíčci jsou vítáni.

Apartmán IV. 67 m2

Náš čtvrtý čtyřlůžkový 67 m2 velký apartmán je umístěn v prvním patře naší Kovárny. V pokoji je jedna manželská postel, dvě oddělená lůžka a další zázemí. Příjemnou atmosféru i zde navozuje krb s pohodlným posezením. Pokoj lze na přání doplnit o přistýlku a mazličci jsou zde samozřejmě vítáni.

Pronájem celého domu

Můžete si také pronajmout celý dům. Kapacita je 16 osob a max 4 přistýlky. Zvýhodněnou cenu 7200 Kč/noc za pronájem všech 4 apartmánů nabízíme pouze ve vedlejší sezóně.


Najít na mapě:

Fotogalerie:

Kontakty:

Kovárna Zdoňov
Zdoňov 193, Teplice nad Metují
Tel.: 603 527 532
info@apartmanykovarna.cz
http://www.apartmanykovarna.cz/
Partneři projektupřehled partnerů >

Broumovsko
České Švýcarsko
Broumovský klášter
Královéhradecký kraj
Ústecký kraj
Hobra Školník
CzechTourism