Lezecká stěna / Centrum Walzel Meziměstí

13 metrů vysoká lezecká stěna

Lezecká stěna je nejen vynikající alternativou za nepřízně počasí, ale i perfektním místem pro Váš trénink. Naše stěna je vysoká 13 metrů a nabízí několik cest různých obtížností, jak se dostat na její vrchol.

Stěnu pro vás připravila firma TR-Walls, která patří mezi špičku v oboru. Všechny cesty postavil známý stavěč cest Viktor Pařízek. Jeho cesty můžete nalézt v LC SmíchOFF, Big-Wall, ale také v zahraničí (Polsko, Německo). Má postaveno mnoho závodních cest v rámci Českých Pohárů a MČR. Připravil pro vás opravdu lahůdky a máte se na co těšit. Nejtěžší cestou je 9+.

Navíc i Boulderingová stěna, SLACKLINE, posilovna nebo TRX

Součástí lezecké stěny je velmi vyspělá boulderingová stěna, SLACKLINE dlouhá 12 metrů a za stejné vstupné můžete využít i fitness vybavené nejmodernějšími posilovacími stroji s cardio zonou a cvičebním sálem s TRX pásy. To vše za jednotné vstupné a můžete být u nás jak dlouho chcete. Nabízíme i permanentky.

Upozornění: pokud nemáte s lezením žádné zkušenosti a chcete zkusit zdolat naší stěnu, rádi vám zajistíme instruktora. Rezervace je nutná minimálně den předem.


Najít na mapě:

Fotogalerie:

Kontakty:

Lezecká stěna / Centrum Walzel Meziměstí
Dlouhá 138, 549 81 Meziměstí
Tel.: 702 209 974
info@walzel.cz
https://www.walzel.cz/lezecka-stena
Partneři projektupřehled partnerů >

Ústecký kraj
Broumovský klášter
České Švýcarsko
Broumovsko
Královéhradecký kraj
Ministerstvo pro místní rozvoj
CzechTourism