Penzion a hospůdka Křížky

Penzion a hospůdka Křížky se nachází na samém okraji stejnojmenné osady, patřící k Malé Skále. Hned vedle penzionu protéká řeka Jizera, která je hojně, zejména v letních měsících, využívána vodáky.

V nově zrekonstruovaném penzionu jsou pro hosty připraveny pokoje zařízené jednoduchým, avšak účelným stylem. Použité tvary, barvy a materiály navozují pocit rodinné atmosféry prostředí Českého ráje. Ubytování je svým zaměřením určeno pro rodiny s dětmi, školy, třídní kolektivy a také firmy. Krom klasických pokojů s vlastním sociálním zařízením na chodbě jsou v penzionu dva plně vybavené apartmány pro 4-6 osob, s kuchyňkou a lednicí.

Součástí penzionu je samostatná restaurace s moderně vybavenou kuchyní, která nabízí plnou penzi, polopenzi, případně snídaně či hotová a minutková jídla.

Okolo penzionu, přímo podél toku řeky Jizery, vede nově postavená stezka Greenway Jizera, která je ideální pro rodinné výlety na kolech, koloběžkách či in-line bruslích. Od penzionu k vodě je rozkládá zahrada s ovocnými stromy a magnoliemi. Najdete tu i ohniště s lavicemi na opékání buřtů, gril pro odpolední barbeques a k dispozici je i rovná travnatá plocha pro relax, badminton nebo třeba petanque. Je zde i dětské hřiště, do kterého je umístěn i malý dětský lanáček - dřevěná atrakce pro děti.


Najít na mapě:

Kontakty:

Penzion a hospůdka Křížky
Křížky 273, 468 22 Malá Skála
Tel.: +420 775 580 388, +420 778 497 630
ubytovani@penzionkrizky.cz
www.penzionkrizky.cz
Partneři projektupřehled partnerů >

Hobra Školník
Středočeský kraj
Liberecký kraj
Broumovsko
Ministerstvo pro místní rozvoj
Český ráj
České Švýcarsko