Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Penziony Montana a Slunovrat

V Montaně Vám nabízíme ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním kompletním sociálním zařízením - WC, koupelna. Každý pokoj (pokoj 1, pokoj 2, pokoj 3) má svůj vlastní kuchyňský kout s ledničkou, varnou konvicí, nádobím a s mikrovlnou troubou. Pokoj 4 je kompletní větší apartmá i s vlastní kuchyní. Je vhodný pro rodinu s dětmi.

Objekt je zrekonstruované selské stavení. Bývalá maštal je upravena jako společenská místnost, kde si můžeme za nepříznivého počasí zapálit oheň v krbu a posedět v útulném prostředí.

Slunovrat je zemědělská usedlost citlivě zrekonstruovaná do pohodového prostoru k ubytování. Slunovrat má celkem 9 pokojů, 9 koupelen s wc, restauraci pro ubytované, galerii k výstavám fotografii nebo k multimediálním přednáškám. Velikost pokojů je nadstandartní a pokoje jsou vhodné pro ubytování rodin s více dětmi.

Pozemek okolo obou objektů Montany a Slunovratu má plochu 14 000 m2 . K dispozici je ohniště, v letních měsících je na zahradě 6 metrový bazén. Máme na pozemku také parkoviště pro ubytované.
CZ