Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Penzion Grosshof

Místo: ,
,
,
Lokalita: Broumov
GPS souřadnice:
50°34'36,671"N
16°20'34,019"E
Tel.: +420 777 333 554
E-mail: info@grosshof.cz

Apartmán

K dispozici je apartmán pro 2 osoby s dvoulůžkovou postelí, vybavený kuchyňkou linkou s lednicí, vlastní koupelnou a záchodem, TV ,Wi-fi 
s možností 2 přistýkek.

Dvoulůžkové pokoje

K dispozici je 6 zcela nových dvoulůžkových  pokojů možností 2 přistýlek s TV, Wi-fi a vlastní koupelnou. Pokoje jsou otevřeny 15.5.2019. 

http://www.grosshof.cz/ubytovani/

Golf pod Broumovskými stěnami

GC Grosshof je prvním a jediným devítijamkovým golfovým hřištěm na Náchodsku. Ve výšce 412 m n. m ocení každý golfista mimo kvalitně udržovaných fairwayí a pečlivě zastřižených greenů především úchvatné výhledy. Pohled na město Broumov v čele s benediktinským klášterem ze 14. století, Broumovské stěny, Javoří hory i panorama Jeseníků, Orlických hor a Krkonoš - to jsou hlavní devizy každého odpalu i patu na našem hřišti.

Grosshof - velký statek

K dobrému golfu patří i dobré jídlo a pití - o víkendech třeba domácí švestkové buchty s pravým punčem podávaném ve stylové golfové klubovně. Ta je součástí prvorepublikového statku a v duchu začátku minulého století se nese i její interiér včetně ukázek golfové výbavy z 19. století dovezené z Velké Británie.

Grosshof - hřiště pro všechny

Hřiště přirozeně splývá s okolní krajinou a podtrhuje její horský ráz. Prvních šest jamek bylo otevřeno již v září 2012. V roce 2014 byly dostavěny další tři jamky a celé hřiště bylo znormováno. Naše fairwaye jsou zavlažovány unikátním systémem s distribucí vody ze sto let starého vodního rezervoáru, na jehož střeše je umístěno odpaliště jamky č. 4. Přes svůj unikátní charakter je hřiště veřejné, tedy přístupné i začátečníkům. Jedinečnost hřiště dokládá i fakt, že Grosshof byl spolkem Všudehrálů zvolen nejlepším devítijamkovým hřištěm v ČR za rok 2015. Přijeďte si pro svůj neopakovatelný zážitek na Grosshof i Vy!
CZ