Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Střelnice Centrum Walzel

GPS souřadnice:
50°37'30,912"N
16°14'20,198"E
Tel.: +420 702 208 519
E-mail: strelnice@walzel.cz

Zážitek pro dospělé v jedné z nejmodernějších střelnic v Čechách. Najdete zde tři samostatné střelnice -  16 metrů dlouhou interaktivní projekční střelnici pro krátké zbraně, 25 metrovou střelnici s inteligentním progresivním terčovým systémem pro krátké zbraně a 50 metrovou interaktivní projekční střelnici pro dlouhé zbraně. Všechny střelnice jsou určeny pro ostré střelby, pro profesionály i pro každého, kdo si chce střelbu z opravdových zbraní vyzkoušet. Střelnice má k dispozici zkušené instruktory. K zapůjčení je několik druhů zbraní, včetně samopalu. Vyzkoušet si zde můžete také lukostřelbu, ze které si odnesete velký zážitek.

Možnosti střelby z krátkých i dlouhých zbraní. Projekční systém Hitcom, vyvinutý pro výcvik německých ozbrojených složek. Reálný trénink sebeobrany proti aktivnímu střelci. Střelba pro všechny i bez zbrojního průkazu pod vedením zkušených instruktorů. Příprava na získání zbrojního průkazu. Široko daleko jediná prodejna zbraní a střeliva, kde si zbraň můžete před nákupem vyzkoušet. Ke každé zakoupené zbrani u nás získáte poukaz na 60 minut pronájem střelnice.
 


Střeliště 1 / 25 m – s inteligentním závěsným terčovým systémem PIT SHOOTING

Střelnice pro krátké zbraně se skládá ze čtyř střeleckých stavů vybavených počítačem řízeným terčovým zařízením PIT SHOOTING. Tento systém umožňuje střelbu na statické i pohyblivé cíle na vzdálenosti 5 – 25 m, zásahy je zde možné kontrolovat na dálku přes monitor na každém střeleckém stanovišti. Vhodná pro ráže do .45" a výkonu 2000 J.

Střeliště 2 / 16 m – interaktivní projekční střelnice s výcvikovým programem HITCOM

Naše projekční střelnice je vybavena terčovým zařízením HITCOM, které umožňuje střelbu ostrými. Toto zařízení obsahuje velké množství střeleckých programů, díky kterým je zde možné provádět základní výuku se střelnými zbraněmi, ale i výuku sebeobranné střelby pomocí speciálních větvících se videí, která byla vytvořena pro trénink ozbrojených složek. Je vynikající pro cvičení sebeobrany proti aktivnímu střelci

Střeliště 3 / 50 m – nejmodernější projekční systém s okamžitým vyhodnocením zásahu

Na této střelnici jsou dvě střelecké dráhy, vybavené projekčním terčovým systémem, vyvinutým speciálně pro tuto střelnici. Systém obsahuje standardní mezinárodní terče pro lovecké a sportovní disciplíny a automaticky vyhodnocuje zásahy, na stanovišti je umístěn monitor pro kontrolu terče. Vhodná pro většinu dostupných ráží dlouhých zbraní až do výkonu 4000 J.

Ceník (pro držitele ZP)

Střelnice 25 m a 50 m

Pronájem palpostu 30 minut 460,-
Pronájem palpostu 60 minut 790,-
Druhá osoba na palpostu 50 %

Projekční střelnice

30 minut s ostrou zbraní (max. 2 osoby) 920,-
60 minut s ostrou zbraní (max. 4 osoby) 1750,-

Půjčení zbraně

Půjčení zbraně 300,-

Ceník (pro osoby bez ZP)

Podívejte se na akční nabídku zážitků, které obsahují vše potřebné (instruktor, pronájem palpostu, půjčení zbraně, terče, sluchátka, náboje...) PŘEHLED ZÁŽITKŮ 
CZ