Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Aparthotel Lípa

Aparthotel Lípa zajišťuje vhodné privátní ubytování s možností výběru doprovodných ubytovacích služeb, jako je recepce, stravování, úklid a to vše při dosažení výhodnější cenové úrovně za ubytovací služby.
V objektu je 33 komfortních, útulných a moderních apartmánů ve třech základních provedeních: malý apartmán, střední apartmán a velký apartmán. Celková kapacita aparthotelu je 33 plně zařízených jednotek s velmi kvalitním značkovým vybavením. K dispozici je také praktická pračka, kterou mohou hosté podle potřeby využívat.

Penzion Lípa

Penzion Lípa je zrekonstruovaný penzion otevřený v červenci 2010 s kompletně novým zařízením ve všech směrech, proto Vám můžeme nabídnout čisté a nadýchané ubytování v srdci Českého Švýcarska na výborné úrovni za přiměřenou cenu.
Ubytování nabízí 18 nekuřáckých pokojů: standardní, nadstandardní, podkrovní pokoje a apartmány, dále jeden bezbariérový pokoj pro hosty s těžším pohybovým postižením a čtyři pokoje pro hosty s horší pohyblivostí. Kapacita pokojů se pohybuje od dvou až po šest lůžek včetně přistýlky v mezonetové části pokoje. Celkem je hostům k dispozici 43 lůžek.
Každý pokoj je vybaven stylovým nábytkem a kvalitními lůžky s komfortní matrací, LCD televizí se satelitním příjmem, Wi-Fi připojením k internetu, telefonem, WC, sprchovým koutem a skříní. Pokoj je odemykán a ovládán kartou.

Hostel Lípa

Hostel a relaxační centrum je multifunkční, původně industriální budova nabízející ubytování, kulturní, společenské a sportovní vyžití. Právě zde Vám můžeme nabídnout velmi hezké a cenově přijatelné ubytování pro více turisticky zaměřené návštěvníky a pro větší skupiny, které chtějí přenocovat pospolu.
K dispozici jsou dva dvoulůžkové bezbariérové pokoje se společným sociálním zařízením, tři pokoje turistické kategorie – třílůžkový, čtyřlůžkový a pětilůžkový pokoj – a apartmány v podkroví s krásným výhledem, dva se čtyřmi lůžky a dva se dvěma lůžky, každý s vlastním sociálním zařízením a možností využití společné kuchyňky. Všechny pokoje jsou plně vybaveny včetně TV se satelitním příjmem a šatní skříně.

Ubytovacího komplex Lípa Resort zahrnuje rovněž Restauraci Lípa a Relax centrum se saunou, masážemi, fitness zónou, soláriem, aj. Lípa Resort je zaměřen převážně na sportovně-rekreační trávení volného času a na firemní turistiku. Chvíle volna si u nás užijí rodiny s dětmi, mladé páry, skupiny přátel i aktivní senioři.

Všechny objekty jsou bezbariérově přístupné a přizpůsobené osobám se sníženou schopností orientace a pohybu.
CZ