Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Kemp v Dolánkách leží na výhodné pozici v Českém ráji, kdy na jedné straně líně teče řeka Jizera a na straně druhé se nachází Dlaskův statek, který patří pod Turnovské muzeum a nabídne vám kulturní zážitek ve formě ukázky lidové architektury turnovského typu z konce 18. století čehož je dokonalou ukázkou. Roubený Dlaskův statek s typickou pojizerskou skládanou lomenicí a pavlačí je od roku 2010 národní kulturní památkou. Camp je také vhodný jako základna pro výlety do okolí. Navštívit můžete např. zámek Rohozec nebo skalní hrad Vranov. Pro aktivnější typy zde máme možnost zapůjčení koloběžky pro výlety po okolí nebo lodě, rafty a kajaky pro splutí řeky Jizery. Také se můžete vydat do nedalekých Suchých skal, které jsou velmi populární destinací skalních lezců z širokého okolí. V Turnově, městě, které se nachází pouhých několik kilometrů od kempu si můžete nakoupit potraviny a další potřeby pro vaše výlety.

Vybavení kempu

Camp nabízí ubytování ve stanech nebo v karavanech či obytných přívěsech. Součástí kempu je také rozlehlé parkoviště, které poskytuje dostatek parkovacích míst pro všechny ubytované.
Dále v kempu naleznete sociální zařízení a sprchy s teplou tekoucí vodou. Je zde také dřevěné sezení, dětské hřiště s průlezkami, pískovištěm a houpačkou a občerstvit se můžete v místním bufetu, který vám nabídne rychlé jídlo, snídaně, obědy, večeře a také nepřeberné množství jak točených tak lahvových nápojů. Kemp se dotýká nově vybudované stezky pro cyklisty Greenway Jizera, kde lze využít vaše kola či je možné si zapůjčit velmi populární koloběžky značky KOSTKA. Na své si přijdou i milovníci in-line bruslení. V místním sportovním centru vám poskytneme i drobný servis vašich defektů na kolech či koloběžkách.
CZ