Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Hospůdka U Malíků

Obec: Žďár nad Metují
GPS souřadnice:
50°33'30,168"N
16°12'49,352"E
Tel.: +420 604 371 576
E-mail: chaty.ostas@gmail.com

Výlet na stolovou horu Ostaš si můžete zpříjemnit posezením v hospůdce U Malíků, jejíž součástí je kiosek s občerstvením a dvě letní terasy. Kapacita nekuřácké hospůdky je 40 míst.

Provozní doba hospůdky se liší dle momentální sezóny a rezervací – informace o otevírací době jsou vždy vyvěšeny na webových stránkách. Zpravidla je v letním období otevřeno denně od 11 hodin do 19 hodin, o víkendech pak do 22 hodin. Je třeba počítat s tím, že v letních měsících je terasa i vnitřní prostor hospůdky bez obsluhy, k vydávání jídel a nápojů slouží okénko kiosku. V zimě má hospůdka celodenní provoz každý pátek, sobotu i neděli.

Kiosek je součástí budovy hospůdky a jeho výdejní okénko je umístěno z boční strany směrem od cesty. Jeho provozní doba je od května do září - denně otevřeno od 10 hodin do 20 hodin, o víkendech do 24 hodin.

Obě stravovací zařízení nabízí všem návštěvníkům pestrý výběr z kvalitní teplé kuchyně s hotovými pokrmy, studenou kuchyni, různé druh uzenin, točené pivo (Kozel a Plzeňský Prazdroj), velký výběr alkoholických a nealkoholických nápojů, zmrzlin, cukrovinek, suvenýrů a pohledů.
CZ