Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Restaurace U Lidmanů

V restauraci s letní zahrádkou a společenským sálem připravujeme klasická jídla české kuchyně a domácí moučníky. K pití podáváme moravská vína, regionální pivo, nealkoholické, alkoholické a teplé nápoje.

V lokálu s krbem a kapacitou 35 osob podáváme převážně formou denní nabídky klasická jídla české kuchyně a domácí moučníky. Na našem baru najdete moravská vína, regionální pivo, nealkoholické, alkoholické a teplé nápoje.

Salónek restaurace s kapacitou 20 osob slouží k pořádání menších společenských akcí, jako školící místnost, společenská místnost pro ubytované hosty nebo v případě většího množství hostů k rozšíření služeb lokálu.

Velký společenský sál s kapacitou až 100 osob je určen k pořádání větších společenských akcí – plesy, přednášky, konference, svatby, teambuildingové akce, k zajištění prostor pro stravování větších skupin apod. Sál lze také využít jako místnost pro sportovní aktivity nebo prostor pro zkoušení muzikantů.

Při pěkném počasí můžete posedět na naší letní zahrádce s kapacitou 40 osob, kde si kromě vychutnávání klidu venkova, krásných výhledů na okolní kopce a zurčícího potoka můžete také vybrat z naší nabídky jídel a nápojů, děti mohou dovádět na našem dětském hřišti.

Rádi pro Vás po předchozí dohodě připravíme různé větší společenské akce – svatby, rodinné oslavy, pohřební hostiny, přátelská posezení, rauty, schůze, školení apod. i v době mimo otevírací dny. 

Celoroční otevírací doba restaurace

pátek 15:00 – 22:00
sobota 11:30 – 21:00
neděle 11:30 – 20:00CZ