Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Podzimní trh v Broumově

Broumov – Tradiční podzimní trh v broumovském klášteře se letos uskuteční v sobotu 9. září od 8:30 do 13 hodin. Návštěvníky čeká široká nabídka lokálních produktů. 

Podzimní trh na nádvoří a přilehlých prostorách broumovského kláštera je vítaným zpestřením končícího léta a začínajícího podzimu. Na trhu se tradičně představují lokální prodejci se svými produkty. „Na letošním podzimním trhu nebudou chybět rukodělné výrobky, ať už keramické či textilní, produkty z oblíbené domácí bylinné kosmetiky, sirupy, med a další,“ říká produkční broumovského kláštera Anna Iljašenková. Ta zároveň vyzývá další prodejce k účasti na trhu. „Kdo by chtěl návštěvníkům trhu nabídnout své výrobky, ať mě kontaktuje prostřednictvím emailu anna.iljasenkova@broumovsko.cz či na telefonní číslo 734 443 161. Místa pro prodejce jsou ještě k dispozici,“ uzavírá.

Mezi prodejci na Podzimním trhu nebude chybět nabídka sýrů z broumovské sýrárny Braunauer, vína z Benediktinských sklepů, masné výrobky od Krkonošské zabijačky či skvělé pečivo z Kvíčerovské pekárny. Dále zde návštěvníci mohou doplnit zásoby u Vamko koření nebo se potěšit keramikou od paní Winterové.

Návštěva sobotního Podzimního trhu je milou příležitostí, jak se potkat s přáteli a chvíli se s nimi zastavit v přátelském rozhovoru. Chybět nebude ani občerstvení a ukázka řemesel. Pro nejmenší, ale nejen, je připravena květinová dílna s Lenkou Hlaváčkovou z Kytice z vesnice, která účastníky naučí, jak si uvázat ozdobný věneček.
CZ