Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Vyšly turistické noviny Letní.Broumovsko

Turistické informační noviny Letní.Broumovsko jsou od 4. dubna na pultech informačních center na Broumovsku. Tam si je mohou vyzvednout nejen turisté a místní občané, ale i ubytovatelé.

O čem se v novinách Letní.Broumovsko 2022 dočtete? 

Čtení je to letos nejen tradičně pestré, ale i obsáhlé – čtyřicet pět příspěvků třiceti autorů z celého Broumovska. Mimo unikátní akce celorepublikového významu, jako jsou Broumovské diskuse, série koncertů Za poklady Broumovska, teplický Mezinárodní horolezecký filmový festival nebo Rallye Sudety, vám noviny poskytnou další informace a nápady k letním výletům a pobytům.

Geopark Broumovsko představuje geologické zajímavosti, tři polická muzea lákají do svých expozic, stejně jako Muzeum Broumovska. Galerie Dům a Dětská galerie Lapidárium celoročně těší milovníky výtvarného umění a doplňuje je hudební nabídka ArtCafé či program Malého letního divadlení a Divadelní zahrady.

Broumovský klášter chystá letos kromě bohatého programu spojeného s prohlídkami areálu i vystavení kopie slavného Codexu gigas. K návštěvě vás v novinách lákají město Stárkov na tradiční pálení čarodějnic, Adršpašské skály na komentované prohlídky s geologem, obec Heřmánkovice se pochlubí světově uznávaným rodákem, zdoňovští občané zachraňují místní kostel a zvou vás k účasti na kulturních akcích, Teplice nad Metují slaví 660. výročí první zmínky o městě… přerušme ale náš výčet. Zajděte si pro své noviny a pročtěte je. Připravovali jsme je pro vás.

Noviny Letní.Broumovsko jsou k dispozici i v elektronické verzi, která je dostupná na našich webových stránkách.
CZ