Od 18. června se vrací plavby na lodičkách v Edmundově soutěsce. Provoz bude ale probíhat v omezeném režimu. (Divoká soutěska je přístupná bez omezení.)
Vstup do soutěsky je možný pouze s průvodcem ve skupinách (max. 25 osob), každou celou hodinu od 10.00 do 17.00 hodin. Loďka pluje tam i zpět. Vstupné je 350 Kč na osobu.