Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Apartmán se nachází na 150 let starém statku broumovského typu. Klenuté stropy společně s metr širokými kamennými zdmi vytvářejí jedinečnou atmosféru a příjemné mikroklima. Z obývací kuchyně je přímý vstup na zahradu s dětským hřištěm, trampolínou a vyhřívaným bazénem. Kuchyňská linka je situována tak, aby od ní bylo vidět na celou zahradu včetně bazénu. Apartmán je vybaven koupelnou s WC a dalším samostatným WC, tedy i početnější rodiny budou mít potřebný komfort. V létě není třeba prostor chladit klimatizací, je přirozeně ochlazován skálou, na které celý statek stojí. Pro studenější měsíce roku je apartmán je vybaven podlahovým vytápěním.
Rádi se staráme o lidi, Ondřej velmi rád a dobře vaří, je možné se domluvit na přípravě snídaní, obědů, večeří nebo svačin. Jsme vybaveni malým a velkým grilem, můžeme ugrilovat kýtu, prase, ražniči nebo jehně z vlastního chovu. Na zahradě můžete nalézt z hospodářských zvířat ještě husy a králíky, bude tu pobíhat jedna kolie jménem Enzo a dvě kočky (Čičimyši a Číro).
Statek se nachází na polosamotě, nad údolím Šonovského potoka, odkud je nádherný výhled na Sněžku a Broumovské stěny. V dosahu je Broumov s benediktýnským klášterem, soubor barokních kostelů (jeden z nich se nachází přímo v Šonově), okolní lesy jsou vhodné pro cyklovyjíždky, procházky, houbaření atd. Nákupy lze pořídit buď v Broumově nebo ve 3 km vzdáleném polském Tlumaczowě, příp. v Nowe Rudě nebo Sczinawce (všude přijímají platbu kartou).
CZ