Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Apartmány na Farmě Wenet

Obec: Broumov
GPS souřadnice:
50°34'24,972"N
16°20'47,548"E
Tel.: +420 777 699 588, +420 777 762 305
E-mail: wenet@seznam.cz

Web: wenet.cz

Na naší farmě nabízíme možnost ubytování ve dvou stylově zařízených apartmánech. Parkování je přímo u farmy, Wi-Fi připojení, možnost dětské postýlky.

První apartmán je situován v přízemí, s krbem a možností spaní na peci. Dále má dvě samostatné ložnice, obývací pokoj, vybavenou kuchyňku, kde si lze cokoliv uvařit, koupelnu s vanou, sprchovým koutem a WC. Celkem je tento apartmán až pro 8 lidí.

Druhý apartmán je situován v patře, s terasou a výhledem nejen na farmu, ale i na Broumovské stěny. Jsou zde dvě samostatné ložnice, obývací pokoj, vestavěné patro pro spaní pro pět osob, vybavená kuchyňka a koupelna se sprchovým koutem a WC. Celkem je tento apartmán až pro 9 lidí.

Během pobytu můžete využít venkovní pergoly, kde Vám rádi přichystáme ohýnek na opékání. Pro děti jsou zde houpačky, venkovní hry, interaktivní cedule. Pro ubytované je farma zpřístupněna od rána do večera, kdy můžete kdykoliv si zvířátka prohlédnout, nakrmit. Čekají tak na Vás velbloudi Honza s Princeznou, zvědavé lamy, kozy, ovečky, pštrosi, klokani, lemuři, pávi a mnohá další zvířátka, od jara do podzimu rozkvetlé zahrady, vybízející k relaxaci a odpočinku.CZ