Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Chalupa Blije

Obec: Božanov
GPS souřadnice:
50°31'28,679"N
16°21'9,361"E
Tel.: +420 602 361 350
E-mail: info@bozanov.nl

Chalupa Blije je luxusní rekreační dům, umístěný v klidném prostředí, ve stylu roubenky, nabízí neuvěřitelné soukromí. Chalupa byla nově postavena a naleznete v něm i saunu. Dům má celkem 135 m2 obytné plochy a nabízí ubytování pro 2–8 osob.

Z chalupy lze podnikat řadu aktivit. Je možné si domluvit aktivní nebo kulturní denní výlety pro každého hosta nehledě na jeho věk. Ubytování má také složku s rozsáhlými turistickými informacemi, pěšími a cyklistickými mapami. Vaši hostitelé Hillebrand a Natasja Heerkens, kteří si zakládají na osobním kontaktu s hosty, Vám zde budou maximálně nápomocni. Dále si na recepci můžete i zapůjčit horská kola. Recepce je otevřena každý den. V chalupě je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení.

Přízemí

Pěkná prostorná obytná místnost s kuchyňským koutem, luxusně vybaveným vším potřebným – myčka nádobí, trouba,  mikrovlnka, sklokeramická deska, lednička s mrazícím boxem, kávovar a varná konvice. Kuchyně je pak doplněna jídelním koutem. Místnost s kuchyní je díky velkým oknům krásně prosvětlená. V obytné místnosti jistě využijete i posezení před krbovými kamny. Nechybí ani TV se satelitem. Z této místnosti můžete přímo projít na terasu, kde si jistě užijete výhledu do nádherné přírody. Dále v přízemí na chodbě naleznete WC a koupelnu se saunou, umyvadlem a sprchou.

První patro

V patře jsou 3 ložnice (1 prostorná s dvoulůžkem, 1 se dvěma jednolůžky a 1 ložnice též s dvěma samostatnými lůžky doplněná palandou). Samostatná lůžka lze samozřejmě sesunout, a vytvořit tak opět pohodlné dvoulůžko. Rozdělení postelí lze případně podle složení a potřeb rodiny upravit. Dále v patře naleznete koupelnu s vanou, umyvadlem, samostatnou sprchou a samostatným WC. Z koupelny Vás osloví krásný výhled na nádherné louky v okolí domu. 

Zahrada

Před i za domem se rozprostírá obrovská zahrada. Přední část je situována na jih a nabízí velké soukromí. Zahrada je obklopena stromy poskytujícími dostatek stinných míst. Mezi nimi pak naopak najdete dostatek prosluněných míst k opalování. Ze zahrady za domem je pak krásný výhled na skalní útvary Broumovské stěny. Zde Vás uchvátí nádherný pohled na západ slunce, jakož i pasoucí se jeleni. K dispozici je zahradní nábytek a venkovní gril. Děti pak na hraní jistě rády využijí velkou travnatou plochu.
CZ