Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Chalupa Dominika

Obec: Česká Metuje
GPS souřadnice:
50°32'37,715"N
16°10'25,851"E
Tel.: +420 721 059 208

Chaloupka se nachází v České Metuji, v broumovském výběžku a na úpatí Adršpašsko-teplických skal. Chalupa nabízí celoroční vyžití. Možné vyžití jak v letní sezóně (cyklistika, turistika, plavání, horolezectví, brusle, badminton, pétanque), tak v zimní sezóně (soukromé wellness, lyže, snowboard, běžky, brusle).

Chalupa poskytuje ubytování pro 8 osob ve 2 ložnicích.

Ložnice a pokoje:

V chalupě jsou 2 ložnice v prvním patře, celkem pro 8 osob. V ložnici Veronika je jedna manželská postel a dvě jednolůžkové postele. V ložnici Viktorka jsou dvě manželské postele. V ceně ubytování je vždy také povlečení.

Sociální zařízení:

V chalupě se nachází dvě koupelny s podlahovým vytápěním. V koupelně v přízemí je toaleta a sprchový kout. V koupelně v prvním patře je toaleta, vana, sprchový kout a přebalovací pult. V ceně ubytování jsou vždy také ručníky a prostěradla do sauny.

Vybavení chalupy:

  • kuchyně: mikrovlnná trouba, varná deska, trouba, lednice, varná konvice, kontaktní gril, topinkovač, kapslový kávovar (Tchibo) a veškeré základní potřebné nádobí.
  • světnice: internetová TV s videoarchivem a mnoha dětskými kanály a možností využít Netflix, 500 W reproduktor, společenské hry, dětské hry, krbová vložka, 2 dětské jídelní židličky.

Vytápění:

Objekt je vytápěn tepelným čerpadlem (vzduch - vzduch) a krbovou vložkou. V obou ložnicích je také elektrický radiátor. Koupelny jsou vytápěny podlahovým topením.

Doprava, parkování:

Přímo u chalupy se nachází parkoviště pro 3 automobily.
CZ