Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Chalupa Koruna

Obec: Božanov
GPS souřadnice:
50°31'29,689"N
16°21'9,853"E
Tel.: +420 602 361 350
E-mail: info@bozanov.nl

Chalupa Koruna je nádherně umístěný rekreační dům typu roubenky s unikátním výhledem do skalnaté krajiny. Chalupa byla nově postavena a najdete v něm 2 apartmány, každý vhodný pro 5 osob. Samozřejmě je možné si dům pronajmout celý (pro max. 10 osob).
Obytná plocha domu je kolem 140 m2. Z celého domu je nádherný výhled na skalní hřebeny Broumovské stěny s jejich nejvyšším místem Korunou (770 m).
Z chalupy lze podnikat řadu aktivit. Je možné si domluvit aktivní nebo kulturní denní výlety pro každého hosta nehledě na jeho věk. Ubytování má také složku s rozsáhlými turistickými informacemi, pěšími a cyklistickými mapami. Vaši hostitelé Hillebrand a Natasja Heerkens, kteří si zakládají na osobním kontaktu s hosty, Vám zde budou maximálně nápomocni. Dále si na recepci můžete i zapůjčit horská kola. Recepce je otevřena každý den. V chalupě je zdarma k dispozici Wi-Fi připojení.

Přízemí

Společná vstupní hala se samostatným vstupem do apartmánu A. Tento je vhodný pro max. 5 osob. Naleznete v něm obytnou místnost s luxusně vybavenou kuchyní – myčka nádobí, trouba, mikrovlnka, sklokeramická deska, lednice s mrazícím boxem, kávovarem a varnou konvicí. Na kuchyň pak navazuje útulný jídelní kout. V obytné místnosti pak jistě rádi posedíte u krbových kamen. K dispozici je Vám zde i TV se satelitem. Z této místnosti se naskýtá fenomenální výhled na hornatou krajinu s loukami v jejich popředí. Z obývacího pokoje můžete jít přímo na terasu, kde si můžete vychutnat krásnou přírodu a klid. V tomto apartmánu najdete 2 ložnice. V první je 1x jednolůžko + palanda, v druhé pak 2x jednolůžko. Dále v apartmánu najdete koupelnu s umyvadlem, sprchou a WC.

První patro

Samostatným vchodem se dostanete do apartmánu B, vhodného pro max. 5 osob. V obytné místnosti naleznete plně vybavenou kuchyň – s myčkou nádobí, troubou, mikrovlnkou, sklokeramickou deskou, ledničkou s mrazícím boxem, kávovarem a varnou konvicí. V kuchyni pak najdete jídelní kout. Z apartmánu je nádherný výhled na louky a přírodní rezervaci Broumovské stěny. V obytné části objevíte i krbová kamna. Apartmán je vybaven balkónem, kde se opět můžete kochat nádherným výhledem do krajiny. V apartmánu najdete 2 ložnice – první s jedním jednolůžkem + palandou, druhá pak se dvěma jednolůžky.
CZ