Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Hotel Veba

Obec: Broumov
GPS souřadnice:
50°35'0,269"N
16°19'46,18"E
Tel.: +420 491 580 211, +420 725 975 975
E-mail: hotel@veba.cz

Prvorepubliková vila, postavená v roce 1927 jako svatební dar pro dceru majitele textilní továrny, Vás okouzlí svou jedinečnou atmosférou. Prostorné stylové pokoje s vysokými stropy a výhledy do zeleně, vyhlášená restaurace, kavárna, salonek a především nádherný park s terasou, fontánou, dětským hřištěm a otevřeným grilem oddělující hotelové hosty od ruchu města tvoří ideální kulisy pro chvíle strávené na Broumovsku.

Hotel Veba nabízí 18 lůžek v sedmi dvoulůžkových, jednom třílůžkovém a jednom jednolůžkovém pokoji. Kapacita ubytování v prostorách Depandence je 40 lůžek ve 20 dvoulůžkových pokojích. Ve speciálně vytvořeném ubytovacím prostoru Solitaire, pro náročnější obchodní nebo rodinnou klientelu, jsou k dispozici 2 kompletně vybavené dvoupokojové apartmány s vlastní kuchyní, grilem a prosklenou halou.

Pokoje dle typu ubytování disponují standardně vybavenými koupelnami s WC a sprchou nebo vanou, telefonem, vysoušečem vlasů, kabelovou TV, minibarem, župany, pantoflemi, povlečením z pravého damašku a Wi-Fi připojením zdarma. Možnost manželských i oddělených postelí.
CZ