Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Penzion Dita

Obec: Teplice nad Metují
GPS souřadnice:
50°36'20"N
16°8'54,6"E
Tel.: +420 606 611 640
E-mail: info@pensiondita.cz

Vítejte v nejoriginálnějším stavení bučnického údolí, historickém „gasthausu“. Zajímavá je nejen jeho strategická poloha, kterou už v polovině 19. století využívali první turisté mířící z Adršpašského do Teplického skalního města. Unikátní je i vlastní zdroj kvalitní pramenité vody, která sloužila k výrobě sodovky a dodnes vykazuje kvality přírodní vody vhodné i pro kojence.

Penzion Dita je ideálním výchozím bodem pro poznávání chráněné přírodní rezervace Adršpašsko-teplických skal, nachází se pouhých 50 m od turistické trasy spojující Adršpašsko-teplické skály. Okolní horské klima a čerstvý vzduch, zvlhčovaný řekou Metují, která přímo protéká zahradou, je ideální pro alergiky i astmatiky. Rodiny s dětmi ocení rozlehlou zahradu s ohništěm, grilem a sportovním vybavením.

Ubytovaní budete ve stylových apartmánech s vlastní koupelnou a kuchyňským koutem. K dispozici vám ovšem bude celý objekt – velká společenská místnost, vinný a pivní sklípek, Wi-Fi připojení, sportovní vybavení a samozřejmě soukromé neplacené parkoviště.

Pokoje

  • 5x dvoulůžkový pokoj,
  • 2x trojlůžkový pokoj,
  • 1x čtyřlůžkový pokoj,
  • 1x PROMO dvoulůžkový pokoj s vlastní koupelnou na chodbě.CZ