Přejít na hlavní navigaci Přejít na změnu jazyku Přejít na vyhledávání


Turistický autokemp Bučnice

Obec: Teplice nad Metují
GPS souřadnice:
50°36'1,189"N
16°9'4,276"E
Tel.: +420 602 811 609
E-mail: info@autokempbucnice.cz

Turistický autokemp Bučnice Vás jistě okouzlí svým umístěním uprostřed poklidné přírody, v malebném údolí řeky Metuje mezi Adršpašsko-Teplickými skalami na samotném okraji národní přírodní rezervace Adršpašsko-teplické skály.

Autokemp Bučnice je vhodný pro rodiny s dětmi, seniory, turisty, cyklisty, pro školní skupiny. Na své si přijdou i ti sportovně založení. Kemp svojí polohou umožňuje podnikat zajímavé výlety po okolí, navštívit historické a kulturní památky kraje, provozovat outdoorové aktivity. V okolí jsou hezké turistické a cyklistické trasy, horolezecké terény.

Ubytování

V autokempu je k dispozici ubytování v sedmnácti dřevěných čtyřlůžkových chatkách s lůžkovinami, třech pětilůžkových chatách s lůžkovinami a v sedmnácti čtyřlůžkových chatách bez lůžkovin s vlastním spacákem. Autokemp dále nabízí ubytování v sedmi šestilůžkových pokojích přímo v hlavní budově autokempu. Stanová plocha pojme přibližně 120 stanů a 20 karavanů s možností připojení na elektrický rozvod proudu 220 V.

V areálu se nachází centrální sociální zařízení se sprchami a teplou vodou a na opačném konci kempu je sociální zařízení bez sprch a teplé vody.

Stravování

V hlavní budově autokempu je k dispozici kuchyň s elektrickými vařiči, ledničkami, nápojovým automatem a stoly k posezení. U kempu je v provozu kiosek, kde lze zakoupit široký sortiment potravin. Také můžete využít služeb nedalekých restaurací přibližně 200 m.
CZ